مدیر سمینار رادی شناسی معرفی شد

به گزارش ایسنا به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی و بنا به اعلام دبیرخانه جشنواره متن حکم انتخاب دکتر زاهدی به این شرح است:«به نام خداوند قلم و زیبایی
فرهیخته‌ی گرامی
سرکار خانم دکتر فریندخت زاهدی
  باتوجه به تجربیات ارزنده‌ی سرکارعالی در حوزه‌ی مطالعات و پژوهش‌های تئاتری و نیز تلاش‌های بی‌شائبه و مجدانه‌ی‌تان برای اعتلای تئاتر ایران، بدین‌وسیله شما را به عنوان مدیر سمینار رادی‌شناسی دومین جشنواره‌ی تئاتر اکبر رادی منصوب می‌نمایم. امید می‌رود با حضور ارزشمند سرکارعالی، شاهد سمیناری تأثیرگذار و پویا در دومین جشنواره‌ی تئاتر اکبر رادی باشیم‌. قدردان پذیرش مسئولیت‌تان در این رویداد ملی‌فرهنگی هستم و آرزوی سربلندی و توفیق همیشگی برای تان دارم‌.
بخش مسابقه مقالات و سمینار رادی شناسی جشنواره تئاتر اکبر رادی برای دومین سال پیاپی با دبیری دکتر روح اله جعفری برگزار و سال گذشته نیز دکتر شهرام زرگر به عنوان مدیر سمینار رادی شناسی انتخاب و معرفی شده بود.
دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی از ۲۵ دی ماه سال جاری به مدت چهار روز با دبیری بهزاد صدیقی با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی و مشارکت  شورای اسلامی شهر تهران و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران، و با حمایت فرهنگسرای سرو، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو (رادیو نمایش) و شرکت تبلیغاتی جارچی در تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام 
Let’s block ads! (Why?)
Source: cinema

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *